Poprvé v historii Aquatlonu se Park Lane pyšní dvěma medailemi! Minulý čtvrtek se na 24. ročníku plaveckého a běžeckého poháru naši žáci 5. ročníku připojili ke svým zkušenějším studentům ze 6. ročníku a podali vynikající výkony.

Ve svém debutovém závodě se Andrej umístil na třetím místě ze 71 závodníků a všechny ohromil svými pozoruhodnými plaveckými dovednostmi. Tonda obsadil první místo, zatímco Franta a Max Š. si zajistili působivé 10. a 11. místo. Velké odhodlání prokázala také Ella, která skončila na 17. místě ze 46 závodníků!

Soustředěnost a odhodlání, které naši žáci prokázali během celé akce, na mě udělaly opravdový dojem. Všem našim účastníkům patří obrovská gratulace za skvělou reprezentaci Park Lane!